Czuwaj!
Jak co tydzień odbyła się zbiórka. O godz. 15:33 zebrały się dziewczęta, które rozmawiał o osobach głuchoniemych oraz uczyły się języka migowego. O godzinie 16:33 standardowo odbył się apel (który jest nieodłączną częścią każdej naszej zbiórki). Po apelu zasiedliśmy w kręgu gdzie nasz Drużynowy nauczył nas szanty. Następnie sprawdziliśmy czy znamy sami siebie (poprzez zabawę) i okazało się, że nie do końca np. większość druhenek okazała się leniwa o czym nie mieliśmy zielonego pojęcia, ponieważ na zbiórka zazwyczaj się dużo udzielają i nie dają po sobie tego poznać. Przed końcem naszej zbiórki rozeszliśmy się do zastępów, aby zająć się przygotowaniem wigilii. Zbiórkę zakończyliśmy kręgiem i w miłej atmosferze rozeszliśmy się do domów.
Dh. Olga