 |
Zdjęcia z czasów gdy były mundurów starego wzoru - 13.05.2005 r. |
Po długim wyczekiwaniu na zbiórkę w końcu ona będzie. W sumie to nie wiem czy się cieszyć czy nie bo czeka nas dużo pracy związanej z Dniem Dziecka m.ni punktami i ustalaniem kto na jakim będzie punkcie. Porobimy kilka zdjęć i mam nadzieję że je jeszcze dziś wieczorem wstawimy. Jeszcze tylko 2 i pół godzinki !!
A do Obozu jeszcze 71 dni !
dh. Julia