piątek, 7 czerwca 2013

Zbiórka !!

Dziś jak już wcześniej pisałam była zbiórka. Więc rozpoczęła się apelem na dworze i przejściu do harcówki. Tam ustaliliśmy Dzień Dziecka i to co każdy robi. Po pewnym czasie chłopcy poszli na dwór by sprawdzić GPS i wrócili by pomóc przy sprzątaniu. Oczywiście kilku chłopców pomogło bo reszta się obijała w sumie jak dziewczyny. Poszły gdzieś do lasu i później wróciły. Chwilę poszliśmy za szkołę by zobaczyć jak to wszystko jutro będzie wyglądać WB pomagali panom przy owijaniu taśmą słupków a dziewczęta dmuchały balony. Pod koniec pożegnaliśmy się i każdy poszedł do domu. Jutro czeka nas pracowity poranek wszyscy druhowie i druhny będą już o 8 w szkole przygotowywać Dzień Dziecka. Jest to też dzień w którym będziemy realizować 4 projekty.

Powstała nowa zakładka "Rozkazy" będą tam pisane rozkazy ze zbiórek. 


dh. Jula

Dziś zbiórka !

Zdjęcia z czasów gdy były mundurów starego wzoru
- 13.05.2005 r.
 
Po długim wyczekiwaniu na zbiórkę w końcu ona będzie. W sumie to nie wiem czy się cieszyć czy nie bo czeka nas dużo pracy związanej z Dniem Dziecka m.ni punktami i ustalaniem kto na jakim będzie punkcie. Porobimy kilka zdjęć i mam nadzieję że je jeszcze dziś wieczorem wstawimy. Jeszcze tylko 2 i pół godzinki !!






A do Obozu jeszcze 71 dni !




dh. Julia