
Dziś jak już wcześniej pisałam była zbiórka. Więc rozpoczęła się apelem na dworze i przejściu do harcówki. Tam ustaliliśmy Dzień Dziecka i to co każdy robi. Po pewnym czasie chłopcy poszli na dwór by sprawdzić GPS i wrócili by pomóc przy sprzątaniu. Oczywiście kilku chłopców pomogło bo reszta się obijała w sumie jak dziewczyny. Poszły gdzieś do lasu i później wróciły. Chwilę poszliśmy za szkołę by zobaczyć jak to wszystko jutro będzie wyglądać WB pomagali panom przy owijaniu taśmą słupków a dziewczęta dmuchały balony. Pod koniec pożegnaliśmy się i każdy poszedł do domu. Jutro czeka nas pracowity poranek wszyscy druhowie i druhny będą już o 8 w szkole przygotowywać Dzień Dziecka. Jest to też dzień w którym będziemy realizować 4 projekty.
Powstała nowa zakładka "Rozkazy" będą tam pisane rozkazy ze zbiórek.
dh. Jula
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz