piątek, 7 czerwca 2013

Dziś zbiórka !

Zdjęcia z czasów gdy były mundurów starego wzoru
- 13.05.2005 r.
 
Po długim wyczekiwaniu na zbiórkę w końcu ona będzie. W sumie to nie wiem czy się cieszyć czy nie bo czeka nas dużo pracy związanej z Dniem Dziecka m.ni punktami i ustalaniem kto na jakim będzie punkcie. Porobimy kilka zdjęć i mam nadzieję że je jeszcze dziś wieczorem wstawimy. Jeszcze tylko 2 i pół godzinki !!






A do Obozu jeszcze 71 dni !




dh. Julia

Brak komentarzy: