Tak jak już wspomniałam, po wakacjach przyszedł czas nie tylko na nowy rok szkolny, lecz również nowy rok harcerski. Więc więcej nowych przygód, więcej biwaków i innych. Wracając do zbiórki, tak więc dziś, aby przywitać nowy rok harcerski pierwszą zbiórkę spędziliśmy przy ognisku. Oczywiście rozpoczęliśmy szybkim apelem, a później poszliśmy na miejsc ogniskowe. Tam przez druhnę prowadzącą zostały wyznaczone osoby do rozpalenia ogniska jak i strażnicy ognia. Pośpiewaliśmy, popląsowaliśmy i zabawiliśmy się w kilka zabaw. Została odczytana gawęda, a druhny będące na obozie opowiedziały nam swoje wrażenia. Pod koniec czekała na nas miła niespodzianka. Mianowicie nasz bohater drużyny Jacek Pałkiewicz sprezentował każdemu z nas swoją następną książkę.
Już jutro będą zdjęcia ze zbiórki.
Dh. Julia