piątek, 5 września 2014

05.09.2014 r.

Po 71 dniach oczekiwania na zbiórkę, dziś miała miejsce pierwsza zbiórka.


Tak jak już wspomniałam, po wakacjach przyszedł czas nie tylko na nowy rok szkolny, lecz również nowy rok harcerski. Więc więcej nowych przygód, więcej biwaków i innych. Wracając do zbiórki, tak więc dziś, aby przywitać nowy rok harcerski pierwszą zbiórkę spędziliśmy przy ognisku. Oczywiście rozpoczęliśmy szybkim apelem, a później poszliśmy na miejsc ogniskowe. Tam przez druhnę prowadzącą zostały wyznaczone osoby do rozpalenia ogniska jak i strażnicy ognia. Pośpiewaliśmy, popląsowaliśmy i zabawiliśmy się w kilka zabaw. Została odczytana gawęda, a druhny będące na obozie opowiedziały nam swoje wrażenia. Pod koniec czekała na nas miła niespodzianka. Mianowicie nasz bohater drużyny Jacek Pałkiewicz sprezentował każdemu z nas swoją następną książkę. 

Już jutro będą zdjęcia ze zbiórki. 

Dh. Julia

Brak komentarzy: