piątek, 12 września 2014

Obóz Hufca ZHP Lębork w Siamoszycach.

W dniach 14 – 27 sierpnia sześć druhen z naszej drużyny uczestniczyło w Obozie Hufca ZHP Lębork w Siamoszycach.  W trakcie obozu mogliśmy zwiedzić Kraków, Oświęcim oraz Częstochowę, udaliśmy się do największego parku rozrywki w Polsce - Energylandia, uczestniczyliśmy w nocy duchów w Ogrodzieńcu, pojechałyśmy na wycieczkę rowerową i zobaczyliśmy Ojcowski Park Narodowy. Wszystkie wróciłyśmy z obozu zadowolone i z mnóstwem wspaniałych wspomnień. Nie możemy się doczekać już następnego obozu ! 


                                                                                                                                                       dh. Klaudia
                                                                                                                                                    

Brak komentarzy: