W dniach 14 – 27 sierpnia sześć druhen z naszej drużyny uczestniczyło
w Obozie Hufca ZHP Lębork w Siamoszycach.
W trakcie obozu mogliśmy zwiedzić Kraków, Oświęcim oraz Częstochowę,
udaliśmy się do największego parku rozrywki w Polsce - Energylandia, uczestniczyliśmy
w nocy duchów w Ogrodzieńcu, pojechałyśmy na wycieczkę rowerową i zobaczyliśmy Ojcowski
Park Narodowy. Wszystkie wróciłyśmy z obozu zadowolone i z mnóstwem wspaniałych
wspomnień. Nie możemy się doczekać już następnego obozu !
dh. Klaudia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz