Dziś
powitaliśmy nowych członków drużyny. Po krótkim apelu i
sprawdzeniu stanu drużyny rozeszliśmy się do zastępów, by zapoznać
nowych druhów i druhenki z organizacją jaką jest ZHP. Kolejna część
zbiórki spędziliśmy w gronie drużyny, mówiąc o naszym bohaterze i o
nadchodzących biwakach, po czym zagraliśmy w "Łosia", zawiązaliśmy krąg i rozeszliśmy się do domów.
dh. Olga

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz