Witajcie, sorka że taka długa przerwa była ponieważ nie miałam czasu ale cóż. Dziś jest piątek :D i była nasza co tygodniowa zbiórka. Było bardzo fajnie bo większa część zbiórki była w drużynie. Nasz drużynowy miał urodziny więc kupiliśmy mu kubek z napisem Wapniaki 100 lat ze zdjęciem krzyża harcerskiego oraz bombonierkę. Dzisiaj przygotowaliśmy wiele fajnych rzeczy na dyskotekę z okazji Andrzejek która odbędzie się w naszej szkole w Leśnicach :>
Dh. Julia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz