piątek, 23 listopada 2012

Mała przerwa

Witajcie, sorka że taka długa przerwa była ponieważ nie miałam czasu ale cóż. Dziś jest piątek :D i była nasza co tygodniowa zbiórka. Było bardzo fajnie bo większa część zbiórki była w drużynie. Nasz drużynowy miał urodziny więc kupiliśmy mu kubek z napisem Wapniaki 100 lat ze zdjęciem krzyża harcerskiego oraz bombonierkę. Dzisiaj przygotowaliśmy wiele fajnych rzeczy na dyskotekę z okazji Andrzejek która odbędzie się w naszej szkole w Leśnicach :> 

Dh. Julia 

Brak komentarzy: