Moi drodzy dziś była zbiórka no i Grocha nauczyła nas nawet fajnej nowej zabawy. Oczywiście rozpoczęła się apelem i robienia żabek przez Gucia, Pawła,Wojtka i kogoś jeszcze którego zapomniałam ale był to chłopak. Siedzieliśmy chwilkę w kręgu oczywiście z przerwą na zabawy :) Później dziewczęta poszły do harcówki i miały za zadanie zrobić biało-czerwone kotyliony na Święto Niepodległości które odbędzie się 11 listopada. Dziś w nocy ok 3 nad ranem nasi harcerze wyjadą do Niemiec.
Dh. Julia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz