środa, 29 stycznia 2014

Już jutro.












Jutro (30.01.2014 r.) o godzinie 15:00 rozpocznie się II Etap. Czyli głosowanie SMS-owe, będzie to trwało 7 dni. Więcej możecie przeczytać w regulaminie Bloga Roku 2013. Koszt sms-a to 1,23 zł.
Z góry dziękuję za głosy!


Dh. Julia



Brak komentarzy: