Strony
Strona główna
Nasza Drużyna
Historia Drużyny
Członkowie Drużyny
Jacek Pałkiewicz
Galeria
środa, 29 stycznia 2014
Już jutro.
http://www.blogroku.pl/2013/kategorie/-b-blog-b-b-33-b-b-adsh-b-b-wapniaki-b-,5qm,blog.html
Jutro (30.01.2014 r.) o godzinie 15:00 rozpocznie się II Etap. Czyli głosowanie SMS-owe, będzie to trwało 7 dni. Więcej możecie przeczytać w regulaminie Bloga Roku 2013. Koszt sms-a to 1,23 zł.
Z góry dziękuję za głosy!
Dh. Julia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz