środa, 15 stycznia 2014

Blog Roku.

Czuwaj!

Nie dawno otrzymałam wiadomość że blog został przeniesiony do kategorii "Blogi Nastolatków" nie wiem czy dobrze czy źle. Ważne by przejść do II etapu gdzie odbędzie się głosowanie Sms-owe.


http://www.blogroku.pl/2013/kategorie/blog-33-adsh-wapniaki,5qm,blog.html


Brak komentarzy: