Nie dawno otrzymałam wiadomość że blog został przeniesiony do kategorii "Blogi Nastolatków" nie wiem czy dobrze czy źle. Ważne by przejść do II etapu gdzie odbędzie się głosowanie Sms-owe.
http://www.blogroku.pl/2013/kategorie/blog-33-adsh-wapniaki,5qm,blog.html

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz