piątek, 10 stycznia 2014

Zbiórka i nie tylko!







Dziś piątek więc jak wiadomo była zbiórka. Niezwykła zbiórka bo oprócz tego że był krótki apel, sprawdzanie umundurowania itp. To mieliśmy zabawę Karnawałowo - Sylwestrową, był poczęstunek, zabawy i tańce. Wszyscy się wspaniale bawili.


Lecz to nie koniec.
Dziś ten o to Blog wziął udział w konkursie na Bloga Roku 2013. Po prawej stronie jest link do strony na której zgłoszony jest blog. Nie długo odbędzie się głosowanie SMS'owe, bądźcie czujni bo Etap II jest bardzo krótki.


Dh. Julia

Brak komentarzy: