| Festiwal w Łupawie |
Dziś jak wiadomo była zbiórka. Rozpoczęła się apelem i musztrą, trzeba było podszkolić kilka nowych druhów i druhen. Później przeszliśmy do harcówki gdzie przygotowywaliśmy się do zbiórki karnawałowej która odbędzie się za tydzień. Rozmawialiśmy o loterii i kawiarence którą organizujemy na WOŚPie. Ustaliliśmy kto co robi i w między czasie bawiliśmy się w różne gry oraz śpiewaliśmy. Stanęliśmy w kręgu i zakończyliśmy zbiórkę.
Dh. Julia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz