piątek, 31 stycznia 2014

Blog Roku.

Dzień Chłopaka 2011 r.


Od rozpoczęcia głosowania minęły 22 godziny, a blog ma już dwie kulki. Czyli od 6 do 50 głosów, w tabeli z innymi blogami, jestem na końcu listy. Jak na razie mam najmniej głosów w rankingu blogów z dwoma kulkami. Mamy jeszcze 6 dni i mam nadzieję że wynik się po prawi. Zapraszajcie innych harcerzy, znajomych, rodzinę. 

Ślij F00148 pod numer 7122. 

Dochód z SMS-ów zostanie przekazany Łódzkiej Fundacji GAJUSZ
która prowadzi Hospicjum Dzieci Osieroconych.


Z góry dziękuję! ;)

dh. Julia

Brak komentarzy: