czwartek, 6 lutego 2014

Zakończenia Bloga Roku.


Mały Obóz 2010 r.
Niestety nadszedł ten moment...

Dziś o godzinie 12:00 zakończył się II Etap konkursu na Bloga Roku 2013. Nasz blog był na 19 miejscu. Z jednej strony jest to sukces, a z drugiej to porażka. Nasz Fanpage ma 150 kliknięć "Lubię to", a tylko 35 oddanych głosów. Tak bywa, lecz dziękuję osobą które zachęcały innych aby głosować, udostępniały linki oraz w jakiś sposób przyczyniły się do tego by uzyskać dużą ilość głosów. 
Szczególnie dziękuję stronie www.lebork24.info, która udostępniła i zachęciła innych na oddawanie głosów. Bardzo mi miło, że jednak są osoby, które doceniają bloga i trud włożony w jego prowadzenie. 

Teraz pracujemy na następny rok by głosów było co najmniej 100! 

Kochani! Bardzo Wam Dziękuję !


dh. Julka

Brak komentarzy: