Mały Obóz 2010 r.
Niestety nadszedł ten moment...
Dziś o godzinie 12:00 zakończył się II Etap konkursu na Bloga Roku 2013. Nasz blog był na 19 miejscu. Z jednej strony jest to sukces, a z drugiej to porażka. Nasz Fanpage ma 150 kliknięć "Lubię to", a tylko 35 oddanych głosów. Tak bywa, lecz dziękuję osobą które zachęcały innych aby głosować, udostępniały linki oraz w jakiś sposób przyczyniły się do tego by uzyskać dużą ilość głosów.
Szczególnie dziękuję stronie www.lebork24.info, która udostępniła i zachęciła innych na oddawanie głosów. Bardzo mi miło, że jednak są osoby, które doceniają bloga i trud włożony w jego prowadzenie.
Teraz pracujemy na następny rok by głosów było co najmniej 100!
Kochani! Bardzo Wam Dziękuję ! ♥
dh. Julka
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz