Minęła już dwutygodniowej przerwie nadszedł czas na zbiórkę. Oczywiście rozpoczęła się apelem, później przeszliśmy do harcówki gdzie omówiliśmy kilka ważnych rzeczy. Później chłopcy poszli na dwór, tam budowali szałasy. Dziewczęta zaś przygotowywały się do Festiwalu Piosenki Harcerskiej "SZAŁAMAJA". Po wyczerpujących próbach zakończyliśmy zbiórkę i poszliśmy do domu.
Dh. Julia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz