poniedziałek, 23 grudnia 2013

Życzenia.




Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, nie może się obejść bez życzeń:








Mikołaja bogatego,

śniegu bielutkiego,
choinki pachnącej
i gwiazdki błyszczącej.
Minimum stresu,
maksimum miłości
i tyle radości
ile karp ma ości!



 Przede wszystkim Wy - harcerze, spełniajcie swoje najskrytsze marzenia, dążcie do stawianych sobie celów, rozwijajcie swoje umiejętności harcerskie. 

 
Dh. Julia

Brak komentarzy: