sobota, 7 grudnia 2013

Harcerska Kartka Świąteczna.

Czas dać trochę życia do naszego bloga, więc planem jest zrobienie Harcerskich Życzeń Świątecznych.
Głównie chodzi o to byście zachęcali znajomych harcerzy, po to by nakręcić krótki filmik z życzeniami na Boże Narodzenie. Nie musi być to profesjonalnie, lecz tak by można było coś usłyszeć oraz zobaczyć. Jeśli będzie dosyć dużo filmików, życzenia będą zmontowane w jeden film oraz wstawione na YouTube.com


Tacy nasi Mikołajowie.



Warunki jakie trzeba spełnić by wziąć udział w "Harc Życzeniach":

* w filmiku może wziąć udział cała drużyna bądź poszczególne osoby
* osoba lub osoby występujące w filmiku muszą być w mundurze
* filmik nie może przekroczyć 3 min
* mają być to życzenia bądź kolęda 
* film musi mieć nazwę drużyny np. 33 ADSH Wapniaki 
* termin do 20 grudnia 2013 r.
* filmiki wysyłajcie na nasz email adshwapniaki@op.pl


dh. Julia

Brak komentarzy: