Może to jeszcze za wcześnie, ale znów mam zamiar startować z tym o to blogiem do konkursu na Bloga Roku 2013. Piszę to teraz byście mogli wiedzieć wcześniej o co chodzi i jaki to ma cel. Znów będzie trzeba otwierać link bym dostała się do 2 etapu czyli Głosowanie SMS-owe, później będzie trzeba wysyłać SMS-y. Niestety tylko raz można zagłosować z jednego numeru. Jeszcze tylko 38 dni, ale już teraz proszę o głosy.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz