Jutro piątek więc... nie nie będzie zbiórki, bo jak każdy wie obchodzimy Wszystkich Świętych. Z tej okazji my - Wapniaki jak i wiele drużyn organizujemy akcję zarobkową, czyli parking. Nasz parking mieści się na samym końcu ul. Kaszubskiej, przy leśniczówce. Zapraszamy!
![]() |
| W zaznaczonym miejscu mieści się nasz parking. |

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz