Strony
Strona główna
Nasza Drużyna
Historia Drużyny
Członkowie Drużyny
Jacek Pałkiewicz
Galeria
czwartek, 23 sierpnia 2012
Ognisko.....
A więc ognisko jutro (piątek 24.08.2012r) o godz. 17:00 na miejscu ogniskowym w środku lasu. Bez mundurów, niech ktoś weźmie gitarę, wymyślcie jakieś ciekawy gry i pląsy^^
dh. Julia^^
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz