Czuwaj !
W piątek 07.09.2012r była pierwsza nasza zbiórka drużyny oczywiście nie mogła rozpocząć się od apelu. Później trzeba było iść do harcówki by drużynowy przekazał nam informacje na rozpoczynający się rok harcerski. Gdy wszystkiego się dowiedzieliśmy zaczęliśmy grać w tęczę, bawiliśmy się także w naszą zabawę "Łoś" oraz śpiewaliśmy ciekawe pląsy które poznaliśmy na obozie. Zbiórka mi się podobała i strasznie się z tęskniłam za naszą kochaną drużyną
dh. Julia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz