Czuwaj !!
Witam wszystkich na blogu naszej drużyny 33 ADSH Wapniaki, ja jestem druhna Julia wpadłam na pomysł by założyć bloga i pisać wszystko co wydarzy się w naszej drużynie. Bloga będą pisały wszystkie osoby które będą tylko chciały ale jeden warunek trzeba być w naszej drużynie :)
O naszej wspaniałej drużynie możecie dowiedzieć się więcej w powyższych stronach u góry
No cóż to na tyle :)
Pozdrawiam dh. Julia :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz