| Zlot Harcerski - Kraków 2010 |
Dziś KK miały pierwszą próbę do festiwali, w których bierzemy udział. Grałyśmy na gitarach, na bongosach oraz śpiewałyśmy. Palce od grania bolą a gardła zachrypnięte już za dwa tygodnie występy została tylko jedna dwie zbiórki. Musimy się zebrać by wszystko co zaplanowane poszło zgodnie z planem.
Już w następnym tygodniu pojawią się zdjęcia z starszych roków harcerskich !
Zapraszam na naszego fanpage na Facebook'u -> https://www.facebook.com/pages/Blog-33-ADSH-Wapniaki/523819851002940?ref=hl
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz