Drodzy czytelnicy bloga mam dla was złą wiadomość. Mianowicie miałam tylko 10 głosów na Bloga Roku 2012. Więc nie zakwalifikowałam się do III etapu. Tak zakończył się mój udział w konkursie.
Wszystkim sms-owiczą bardzo dziękuję za oddane głosy.
Dh. Julia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz