 |
| Festiwal Piosenki Harcerskiej "Śpiewograniec" 2011r, |
Dziś po dwóch tygodniach była zbiórka. Bardzo pracowita bo pisaliśmy projekty, głowy mieliśmy pełne i próbowaliśmy przelać nasze myśli na kartkę. Mamy nadzieję że chociaż kilka naszych projektów przejdą i będziemy mogli je zrealizować. Dziś krótko i na temat. :)
Dh. Julia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz