piątek, 1 marca 2013

"Zbiórka"

Dziś przyszliśmy do szkoły oczywiście mówię tu o godzinach popołudniowych. Chłopcy grali w piłkę, a dziewczyny siedziały w harcówce i wspominałyśmy nasz Obóz Drużyny. Przynajmniej piątek jest mile spędzonym dniem w szkole. No cóż chciała bym coś jeszcze napisać ale to na tyle. Pozdrawiam :)


Dh. Julia