Więc tak krótko zwięźle i na temat. Nasza kochana Wiki zorganizowała spotkanie w piątek, jak ktoś chce to niech przyjdzie. W naszej szkole od 15:33 będziemy już czekać. Co prawda nie miało być zbiórki, ale jest małe spotkanie. To dobrze bo wszyscy stęskniliśmy się za sobą. Tak więc Jutro o 15:33 w Szkole !!
Dh. Julia