czwartek, 14 marca 2013

Strona na Facebook'u

Od dziś na Facebook'u możecie kliknąć "Lubię To". Dlaczego ? Bo istnieje strona, na której pojawiać się  będą aktualności o blogu. Od czasu do czasu będę tworzyła tam ankiety, na które udzielajcie odpowiedzi. Zazwyczaj dotyczyć one będą bloga i tego, co byście chcieli  na nim zobaczyć.


Brak komentarzy: