Dziś jest piątek ! Czyli nasza zbiórka, prawdopodobnie pokarzemy naszym kochanym chłopcą film. Stworzyłyśmy go na walentynki no ale niestety zbiórka walentynkowa nie odbyła się. Słyszałam też że będą dziś Podchody. :DRelacja ze zbiórki już wieczorem.
Zapraszam również na naszego fanpage na Facebook'u.
Dh. Julia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz