piątek, 15 marca 2013

Dziś Zbiórka...

Dziś jest piątek ! Czyli nasza zbiórka, prawdopodobnie pokarzemy naszym kochanym chłopcą film. Stworzyłyśmy go na walentynki no ale niestety zbiórka walentynkowa nie odbyła się. Słyszałam też że będą dziś Podchody. :D
Relacja ze zbiórki już wieczorem.
Zapraszam również na naszego fanpage na Facebook'u.

Dh. Julia

Brak komentarzy: