Na blogu stworzyłam ankietę, dzięki której ja oraz wy dowiecie się jak inni postrzegają harcerstwo i czym ono jest dla niektórych. By wziąć udział w ankiecie wystarczy tylko zaznaczyć to co uważacie za odpowiednie i kliknąć Zagłosuj. Wszystko jest anonimowe. :)Czekam na wyniki.
dh. Julia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz