poniedziałek, 25 marca 2013

Ankieta

Na blogu stworzyłam ankietę, dzięki której ja oraz wy dowiecie się jak inni postrzegają harcerstwo i czym ono jest dla niektórych. By wziąć udział w ankiecie wystarczy tylko zaznaczyć to co uważacie za odpowiednie i kliknąć Zagłosuj. Wszystko jest anonimowe. :)
Czekam na wyniki.

dh. Julia

Brak komentarzy: