sobota, 18 maja 2013

Wczorajsza Zbiórka !

Telekonferencja z Jackiem Pałkiewiczem
Witajcie ! ;)
Na początku chcę was przeprosić za to że nie było nowego posta o zbiórce, jakoś mi to z glowy wyleciało. Ale całe szczęście sobie przypomniałam. Tak więc...

Zbiórka rozpoczęła się w Leśnicach przed szkołą. Tam podzieliliśmy się na dwu, trzy osobowe patrole. Gdy drużynowy zawiózł pierwszy patrol oraz dh. Grześka. Cała reszta bawiła się, tak się stało że Grocha nie mógł zawieść reszty z powodów rodzinnych. To my poszliśmy do Pogorzelic w których rozpoczynał się bieg w terenie. Każda grupa z przystanku została wypuszczona co 5 minut byśmy nie czekali na jednym punkcie 30 minut. 
Na pierwszym punkcie trzeba było wymienić 18 znaków topograficznych. Praktycznie każdy wypełnił dobrze to zadanie. Drugi punkt był z busolą, mieliśmy wyznaczać azymuty. Na trzecim punkcie musieliśmy zaliczyć 6 węzłów. Natomiast czwarty punkt b
ył z samarytanką. Gdy w końcu dotarliśmy do piątego punktu który był przy Lini, musieliśmy rozwiązać krzyżówkę. No i już było z górki <dosłownie> bo zostało tylko dojście do szkoły. Tam stanęliśmy w kręgu i poszliśmy do domu. Zbiórka była bardzo fajna i ciekawa.

Dh. Julia

Brak komentarzy: