Strony
Strona główna
Nasza Drużyna
Historia Drużyny
Członkowie Drużyny
Jacek Pałkiewicz
Galeria
czwartek, 9 maja 2013
Już Jutro !!!
Nasze śniadanko podczas Obozu w Szklanej Hucie 2011r.
Już jutro będzie zbiórka. Musimy przygotować się do dwóch festiwali, będzie dużo pracy i dużo śpiewania.
Trzeba przygotować swoje gardła do pracy.
Przypominam o naszym fanpage ci co nie polubili to zaprasza. Tam dowiecie się o nowych postach, nowych zdjęciach itp.
https://www.facebook.com/pages/Blog-33-ADSH-Wapniaki/523819851002940?ref=hl
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz