czwartek, 9 maja 2013

Już Jutro !!!

Nasze śniadanko podczas Obozu w Szklanej Hucie 2011r.
Już jutro będzie zbiórka. Musimy przygotować się do dwóch festiwali, będzie dużo pracy i dużo śpiewania.
Trzeba przygotować swoje gardła do pracy.

Przypominam o naszym fanpage ci co nie polubili to zaprasza. Tam dowiecie się o nowych postach, nowych zdjęciach itp.

Brak komentarzy: