piątek, 22 lutego 2013

Zbiórka...

Dziś zbiórka dosyć nie typowa bo odbyła się w innym miejscu niż zwykle i w innym gronie niż zwykle. Gdyż zbiórka byłą wspólna z całym hufce i w Zespole Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej. Bardzo było fajnie szkoda że Wapniaków było mało a właściwie to tylko 5 osób. Na początku komendant hufca podpalił świeczki, śpiewaliśmy "Płonie ognisko". Druhna Karolina opowiedziała Gawendę, zaśpiewaliśmy piosenkę. Czytaliśmy również słowa Roberta Baden Powella po czym przyczepialiśmy je do ściany. Nauczyliśmy się nowego pląsu. Było bardzo i to bardzo fajnie. Niech ci co nie przyjechali to żałują.

Dh.Julia