niedziela, 17 lutego 2013

Jak miło...

Bardzo dziękuję stronce na Facebook'u " Po co być normalnym ? Skoro można być harcerzem". Za udostępnienie linka z blogiem.  Bardzo zależy mi na tym by nie tylko osoby z mojej szkoły czytały bloga jak i  harcerze, harcerki z całej Polski.
Dh. Julia