piątek, 8 lutego 2013

Piątek !!

krzyzWitajcie dziś piątek a więc zbiórka, lecz niestety ja jestem chora i nie będzie mnie. Może poproszę kogoś by napisał o zbiórce kilka słów. A my w poniedziałek i we wtorek od godz. 13:00 do godz. 14:00 będziemy uczestniczyć w warsztatach muzycznych. Głównie będą się skupiały na graniu na gitarze, czyli na tym  co lubimy robić i poszerzamy swą widzę tym kierunku.



Dh. Julia