Witajcie ponownie dzisiaj, jak mówi tytuł zbiórki dziś nie było. Nie wiem z jakich przyczyn tak się stało ale trudno. Z tego co się dowiedziałam wczoraj to miała być zbiórka normalna bo za dużo jest chorych by robić zbiórkę walentynkową.Więc nasza Walentynkowa Zbiórka przełożona na 1 marca.Ten post jest 33 postem na blogu, a 33 to liczba naszej drużyny.
Dh. Julia