piątek, 18 stycznia 2013

WOŚP 2013 !!

Hej, sorka że dopiero teraz jest post o WOŚPie ale nie miałam czasu i tym bardziej koniec semestru. Więc jak co roku było fajnie i jak co rok każdy zebrał o przynajmniej 100 zł więcej niż rok temu. Mieliśmy otwartą kawiarenkę oraz loterię, niestety dwa nowe punkty nie wypalił tylko dlatego że ludzi nie było ale trudno człowiek uczy się na błędach. Istnieje już link do galerii zdjęć, możecie zobaczyć jak radziliśmy sobie na loterii, kawiarence bądź na mieście. 
Dziękuję wszystkim którzy wrzucili to puszki wolątariuszom z Lęborka :)
Dh. Julia

Brak komentarzy: