piątek, 18 stycznia 2013

Piąteczek...!!

Dziś jak w tytule piątek więc była zbiórka. Rozpoczęła się krótkim apelem z zakończyła w kręgu. Czemu pisze już o kręgu, gdyż samo rozwinięcie zbiórki było bardzo ciekawe i nie do opowiedzenia w jednym zdaniu. Więc drużynowy miał dla nas przygotowane literki które losowaliśmy. Michał był z Olgą, Mateusz był z Klaudią. D, Grzesiek z Martą. S, Patrycja z Martą. R, Seba z Agatą, Gucio z Olą a Ja z Kubą. Dzięki temu losowaniu utworzyliśmy tak zwane małżeństwa w których musieliśmy wykonywać zadania. Zastępowa KK troszkę się spóźniła gdyż miała kolędę przez co prowadziła zabawy wraz z drużynowym. Opiszę kilka zabaw które zapamiętałam bo było ich dosyć dużo. Jedna z nich polegał na tym by małżonki związały swoją chustą oczy mężów po czym musiał prowadzić ich tak by nie dać się złapać, wyznaczonej parze oczywiście później chłopcy prowadzili dziewczęta. W drugiej z nich musiałyśmy objąć partnera od tyłu i prowadzić go tak jak w poprzedniej zabawie. Trzecia polegała na bawieniu się w sąd i dowiedzenia się czy partner dużo o nas wie. Na końcu dziewczyny vs. chłopcy musieli ściągnąć buty, położyć je przed czerwoną linią i dobiec do grupy chłopców lub dziewcząt (zależy od płci, dziewczyny do chłopaków i odwrotnie) zawiązać dokładnie wszystkie buty następnie przejść na swoją część i jak najszybciej je odplątać, założyć na  nogi i zawiązać. Oczywiście wygrały dziewczęta. 
Dh. Julia 

Brak komentarzy: