sobota, 15 czerwca 2013

Zbiórka 14.06.2013 r.

Czuwaj!

Z początku na zbiórce ustalaliśmy plan biwaku drużyny w Szklanej Hucie. Pomysłów jest sporo oby tylko pogoda nam sprzyjała. :) Następnie druhowie poszli do harcówki przeprowadzić zorganizowaną przez siebie zabawę a druhenki sprawdzały stan namiotów drużyny. Przy takim wietrze i braku śledzi do namiotów czynność ta stała się nie lada wyzwaniem. 
Mamy nadzieję że biwak będzie świetnie
Zdjęcie z warsztatów muzycznych
zorganizowany i nie będzie czasu aby nudzić się!















dh. Monika

Brak komentarzy: