sobota, 29 września 2012

Dzień Chłopaka na zbiórce :)

W Piątek na zbiórce 20 Zastęp Kudłate Kobry przygotował  druhom z 10 Zastępu Węże Borneo dzień chłopaka. Druhna Olga przeprowadziła musztrę całą zbiórka była przygotowana pod względem kobiet i ich ciężkiej pracy nie mówię o punkcie pierwszym gdzie musieli chodzić po błocie. Zaś na drugim punkcie było mycie podług na sali gimnastycznej chłopcy zrobili to sprawnie ale nie dokładnie :). Trzecim punktem było malowanie i ubranie się w damskie ubrania lecz chłopcy nie potrafili normalnie się ubrać dziewczęta im pomogły. Wystąpili na wybiegu gdzie przedstawiali swoje nowe damskie imiona mówili też co by robili w przyszłość  jak nazwali by swoje dzieci jury wybrało najlepszą "Kobietkę".  Na czwartym punkcie była zabawa w poród musieli również ubrać i przewinąć lalkę. Ostatni punkt przyczepienie lalce na papierze stroju k kąpielowego. Gdy wszystkie punkty zaliczyli poprawnie, przebiegli dwa kółka wokół sali. Olga zrobiła musztrę i wprowadziła chłopców do harcówki. Tam czekał na nich tort oraz dużo smakołyków, zaśpiewałyśmy druhom "sto lat"  i poczęstowałyśmy ich tortem. W kręgu druhowie nam podziękowali, po zakończeniu zbiórki musieliśmy wszystko posprzątać. Rozeszliśmy się do naszych domów i tak skończył się dzień chłopaka na zbiórce :)
Dziękuję za czytanie bloga
 dh. Julia   

Brak komentarzy: