Więc drodzy czytelnicy bloga 33 Alternatywnej Drużyny StarszoHarcerskiej Wapniaki, dostałam się do konkursu na Bloga Roku 2012. Na razie jestem na etapie zgłaszania bloga, jeśli przejdę to poinformuję was by zagłosować. Podam wszystkie linki na które trzeba będzie wejść.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz