sobota, 26 stycznia 2013

Głosowanie !!

Witajcie dziś dosyć krótko bo... możecie zagłosować na mojego bloga w konkursie Blog Roku 2012  !!!


Chcesz zagłosować? Wyślij SMS o treści G00841 Na numer 7122

http://www.blogroku.pl/2012/kategorie/blog-b-33-b-b-adsh-b-b-wapniaki-b-,4fg,blog.html

Brak komentarzy: