Witajcie dziś jak w każdy piątek była zbiórka. Rozpoczeła się apelem, a później przegotowywaliśmy się na WOŚP (bo przypominam odbędzie się 13 stycznia na auli z ZSP Nr 1 w Lęborku) bardzo dużo mieliśmy pracy bo plakaty trzeba namalować, ustalić listy oraz przygotować punkty niespodzianki. Zakończyliśmy zbiórkę w kręgu i poszliśmy do domu, na szczęście prawie wszyscy zobaczymy się w niedzielę.
Dh. Julia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz