W piątek jak w piątek była nasza zbiórka, rozpoczęła się krótkim apelem po czym rozeszliśmy się do zastępów. Chłopcy poszli w teren a dziewczęta do harcówki. Drużynowy dał nam informatory z biwakiem na wydmy do Łeby. Zbiórkę zakończyliśmy jak zawsze w kręgu.
W Zespole Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku 13 stycznia jak co roku na auli będzie wielki koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. My harcerze z 33 ADSH Wapniaki będziemy już od 9 rano rozkręcać naszą loterię fantową, kawiarenkę i nowy punkt niespodziankę. Więc zapraszam wszystkich mieszkańców Lęborka i okolic do tzw. Mechanika bo wy też kiedyś będziecie potrzebowali pomocy, a w tym roku zbieramy dla dzieci i seniorów.
Dh. Julia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz