wtorek, 16 lipca 2013

Odliczamy !!


No to został jeszcze tylko Miesiąc 
by wyjechać w Bieszczady. 
Chyba każdy kto jedzie nie może się doczekać ! 








dh. Julia

Brak komentarzy: