środa, 31 lipca 2013

Odliczamy !

Za 17 Dni 
Spotkamy się wszyscy razem na Stacji Kolejowej w Lęborku 
by pojechać w Bieszczady ! 


Spotkanie z Jackiem Pałkiewiczem

Brak komentarzy: