Jesteśmy Cali i Zdrowi Gotowi by rozpocząć Nowy rok Harcerski.
Przez kolejne dni będą pojawiały się opisy każdego dnia spędzonego na obozie. Dziś pojawiły się zdjęcia, niebawem będą nowe bo jest ich bardzo dużo.
Od piątku jak już wspominałam rozpoczynamy nowy Rok Harcerski 2013/2014. Znów powrócimy do opisywania zbiórek i naszych wyjazdów. Może nas przybędzie, a może ubędzie. Pożyjemy, zobaczymy !
| Zapora w Solinie - Obozowicze i Kadra |
dh. Julia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz