niedziela, 9 listopada 2014

Zbiórka 07.11.14r. oraz Akcja "Parking".

Czuwaj!
W piątek, jak co tydzień odbyła się zbiórka. Mówiliśmy o kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Na początku przypomnieliśmy sobie podstawowe informację o 11 listopada. Następnie zagraliśmy w grę "statki". Na zakończenie podsumowaliśmy zbiórkę oraz omówiliśmy sprawy organizacyjne.



Ostatnio również braliśmy udział w Akcji "Parking", jest to zbiórka drużyny, w której udział bierzemy co rok, aby zarobić pieniądze na kolejny rok naszej działalności. Udało nam się zebrać ponad 2500 złotych ! Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaparkowali u nas. 



A oto rozkaz z ostatniej zbiórki ! 
dh. trop. Klaudia

Brak komentarzy: